Hakkımızda
Hakkımızda

HS DİZAYN HAKKINDA

HS DİZAYN, Müşteri beklentileri doğrultusunda mobilya dekorasyon ahşap işleri ve koltuk imalatı ile müşterilerinin mekânsal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik, fonksiyonel çözümler sunarak, İç Mimari Dekorasyon ve Tasarım Uygulama alanlarında beklentilere karşılık verir. Müşteri memnuniyeti odaklı, özgün ve fark yaratan tasarımlarını titiz bir uygulamayla birleştiren HS DİZAYN, müşterisinin heyecanına ortak olur.

HS DİZAYN, Müşterilerinin talepleri doğrultusunda konu olan mekana uygun tasarımlarını müşterisinin beğenisine sunar ve beğenilen tasarımın uygulamasını da kendisi üstlenir. Bu doğrultuda projelerinize çözüm ortağı olmak, ahşap, mobilya, dekorasyon ve koltuk işlerinizde birlikte çalışmayı umut ediyoruz.

HS DİZAYN, Günümüz şartlarında devamlı olarak değişen detayları, ciddi ve sorumluluğunun farkında olan mimari kadrosu ve imalat ekibi ile takip ve analiz eder, ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, size özgün tasarımlar üretir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ofisinize yahut evinize yaşayan mekanlar sunar…